No 2. - 5. jūlijam bērnu dienas centrā norisinājās vasaras Bībeles skola “ Augļu pēcpusdienas”, ko rīkoja Valmieras baptistu draudzes svētdienskolas komanda. Aktīvas, radošas, muzikālas un garšīgas nodarbības pulcēja aptuveni 30 bērnus vecumā no 2 – 14 gadiem, kas uzzināja, ka ir ne tikai tie augļi, ko varam baudīt un izgaršot, bet arī gara augļi, kas izaug katra sirdī.

Katru dienu 3 stundu ilgā nodarbībā bērniem bija iespēja darboties ar mākslu, veidot našķus, apgūt dziesmas, klausīties iedvesmojošus stāstus no Bībeles un sportiski padarboties, apgūstot gara augļus – mīlestību, prieku, laipnību un pacietību. Katra diena tika iesākta ar himnu, kurā visi kopā pateicāmies par brīnišķīgo dienu, kas mums dāvāta. Bērnu iecienītākā nodarbība, protams, bija našķi, kurus paši bērni varēja gatavot. Katrs no augļiem paliks atmiņā ar īpašību, par ko domājām visās aktivitātēs. Lai saldās zemenes atgādina par mīlestību, dzirkstošais ananāss par prieku, pūkainais persiks par laipnību un banāns, kas kā jebkurš auglis gatavojas ilgi, par pacietību.

Dace Vaciaka, svētdienskolas vadītāja, ar prieku atzīst: “Lai gan vasaras Bībeles skoliņa ilga tikai nedēļu, tas bija laiks, kad gan bērni, gan mēs saņēmām ļoti daudz. Šī nedēļa audzēja gara augļus ne tikai bērnu, bet arī mūsu sirdīs. Un bērni, kas kaut nedaudz iemācījās un atcerējās šīs būtiskās īpašības, noteikti ieguva ko vērtīgu arī savām dzīvēm. Gribu paldies teikt visiem saviem skolotājiem, palīgiem, savai draudzei par finansiālo atbalstu, kā arī bērnu labdarības virtuves personālam, īpaši Gaidai Pevko. Esiet mīļie svētīti!”

Līga Tuča (Raksts un foto)

Powered by Amazing-Templates.com 2014 - All Rights Reserved.