Nesen notika biedrības “Kristīgais žēlsirdības centrs” gada pārskata sapulce, kurā centra valdes priekšsēdētāja  Gaida  Pevko  ziņoja par biedrības finansēm, to izlietojumu un nākotnes plāniem. Valdes priekšsēdētāja uzsvēra, ka aizvadītajā gadā biedrības zupas virtuvē pagatavotas vairāk nekā 1200 zupas porcijas Valmieras maznodrošināto ģimeņu bērniem.

Par gada notikumu daudzi pamatoti uzskata rotaļu telpas vizuālās pārmaiņas pēc remonta. Joprojām valmieriešu vidū iecienīta ir biedrības radītā tīrības telpa “ Mazgā muti”, kuru gada laikā apmeklējuši un komfortablos apstākļos par savu personīgo higiēnu parūpējušies vairāk nekā 300 klienti. Gaida Pevko, runājot par biedrībai sniegto finansiālo atbalstu, īpaši pateicās Borisa un Ināras Teterevu fondam, kas piecu gadu garumā turēja rūpi arī par Valmieras novada fondam, dažādu konfesiju kristiešiem un draudzēm, Valsts nodarbinātības un probācijas dienestiem, kā arī sociālo lietu pārvaldei un Eiropas Brīvprātīgo darbinieku apmaiņas fondam.

Gada pārskata sapulcē ar paveikto bērnu un jauniešu brīvā laika saturīgā aizpildīšana biedrības Dienas centrā klātesošos iepazīstināja tā vadītāja Agita Akmens. Viņa arī iezīmēja darāmo Dienas centra darba kvalitātes uzlabojumā, pielāgojot  Montesori  izglītības sistēmu. Dienas centrā ar bērniem sāks strādāt  Montesori  skolotāja. Gada pārskata sapulce izskanēja uz pozitīvas nots – biedrības “Kristīgais žēlsirdības centrs” sniegtie pakalpojumi Valmieras maznodrošinātajām ģimenēm joprojām ir vajadzīgi, tādēļ, piesaistot atbalstītājus un labdarus, darbs jāturpina.

Powered by Amazing-Templates.com 2014 - All Rights Reserved.