13.oktobrī biedrības “Kristīgais Žēlsirdības centrs” Labdarības zupas virtuvē notika projekta “Eiropas atbalsta fonda vistrūcīgākajām personām 2014-2020” ietvaros organizēts pasākums "Bietes burkās Labdarības virtuvei", kur kopā ar Valmieras Integrētās bibliotēkas darbiniecēm un Valmieras Zonta kluba dalībniecēm notika labdarības pasākums, kurā konservēja dārzeņus, lai tos varētu izmantot ziemas periodā kā maltītes papildinājumu sātīga ēdiena gatavošanā, tajā skaitā, izmantojot produktus no Eiropas atbalsta pakām.

Valmieras Zonta kluba biedres un citas sabiedriski aktīvas sievietes Labdarības virtuves vajadzībām ziemai sagatavos biešu un kabaču konservus – zupu sagataves. Konservi domāti Labdarības virtuves ēdienkartes papildināšanai, lai ziemā zupa būtu garda un spēcinoša. Savās zināšanās dāmas dalījās ar topošajām saimniecēm- Labdarības virtuves pavārmākslas pulciņa “Skudriņas” dalībnieces.

Labdarības vakarēšanas kopējā maltīte – puķkāpostu zupa- no līdzpaņemtajiem produktiem tiks gatavota pēc Valmieras bibliotēkas stāstnieces Agitas Lapsas receptes.

Vairāk par pasākumu:

Valmieras ziņas : http://valmieraszinas.lv/valmiera-notiks-labdaribas-vakaresana-ar-zonta-kluba-biedrem/
Valmieras ziņas, LTV1: http://valmieraszinas.lv/ltvvtv-palidz-zupas-virtuvei/
Vidzemes ziņas (sākot ar 11.41 min) http://vtv.retv.lv/vidzemes-zinas-mezu-kopsanas-darbos-stradniekiem-palidz-aplikacija-meza-kartes/

Powered by Amazing-Templates.com 2014 - All Rights Reserved.