Sestdien, 28.oktobrī Valmierā risinājās Valmieras KŽDC Kausa 2017 izcīņas 4.posms galda hokejā, kas kopā pulcēja 19 dalībniekus no Valmieras, Burtniekiem, Cēsīm un Rīgas. Kā jau iepriekšējos posmos ierasts, dalībnieki sākumā tika sadalīti divās grupās. Katras grupas 5 labākie iekļuva 1.līgā, bet pārējie 2.līgā. Pēc līgu turnīriem 8 labākie cīnījās izslēgšanas spēlēs.

Īpašs prieks turnīra organizētājiem ir par dalībniekiem no Rīgas, kas jau pirms turnīra lika prognozēt spraigas cīņas šajā posmā, un sevišķi izslēgšanas spēlēs. Tā arī notika. 1.līgas turnīru kā labākais beidza valmierietis Emīls Krasts, kas aiz sevis atstāja burtniecieti Rolandu Riekstiņu un rīdzinieku Raivi Miglinieku. Tomēr izslēgšanas spēles visu salika pa vietām – 1.vieta posmā tika reitingā augstāk esošajam Raivim Migliniekam. 2.vieta burtniecietim Kristapam Riekstiņam, kurš izlēgšanas spēlēs ne bez pūlēm pieveica gan rīdzinieku Leonardu Mazūru, gan arī Emīlu Krastu. Emīlam šoreiz 3.vieta.

Superjunioru (2004.g. dzimušie un jaunāki) konkurencē šī posma vietu sadalījums sekojošs – 1.vieta Kristapam Riekstiņam, 2.vieta Kristiānam Auziņam, 3.vieta Kristapam Ponomarovam.

Visi sacensību rezultāti un kopvērtējums, kā arī foto pieejami šeit. Nākamais posms notiks 25.novembrī Burtniekos. Iepriekš pieteikšanās pie tiesneša Jāņa Rektiņa pa tālr.26346943.

Treneris Jānis Rektiņš un citi spēlētāji aicina jaunus dalībniekus uz galda hokeja treniņiem piektdienas vakaros plkst. 19:00.

Powered by Amazing-Templates.com 2014 - All Rights Reserved.