Kristīgā Dienas Centra volejbola treniņu grupa turpināja treniņus ceturtdienās visu vasaru, ar dažiem izņēmumiem. Lielāko daļu treniņu risinājās Daliņu pludmales smiltīs, bet, ja laika apstākļi nepriecēja, tad Sv.Sīmaņa draudzes nama sporta zālē, par kuras izmantošanu draudze joprojām atlīdzību neprasa.

Trešdien, 29. augustā, pludmales volejbola nedēļas ietvaros organizētajā bērnu dienā, tikām uzaicināti uz Doma laukumu Rīgā. Tur bija dažādas aktivitātes, sacensības, konkursi un izlozes, piedaloties pasaules pludmales volejbola elites duetam - Mārtiņam Pļaviņam un Edgaram Točam. Mūsu jaunieši aktīvi piedalījās, un pat pārveda O-Sands kluba krekliņu ar Pļaviņa un Toča parakstiem.

Vasara ir noslēgta godam, varam ķerties pie jaunas treniņu sezonas. Ikviens, kuram ir vismaz 12 gadi un nav bail no bumbas, tiek aicināts ceturtdienās plkst. 17.00 līdz 21.00 uz draudzes nama sporta zāli Valmierā, Veides ielā 2. Treniņos pēc iesildīšanās pārrunājam Bībeles tekstu, jo tas ir un paliek kristiešu dzīves pamats.
Uģis Adata t.29252800

Powered by Amazing-Templates.com 2014 - All Rights Reserved.